Sourozenci + rodiče

Arnie "ARNOŠT"

O Arnoštovi nám její panička napsala:

Jsme z Prahy,před půlrokem jsme se přestěhovali kousek za Prahu do baráku s velikou záhradou a Arnoušek si to velice užívá:)))) > Přes den vyžaduje veškerou pozornost a dokáže mít klidne celý den v puse svojí oblíbenou hračku.T.j.provaz se dvěma uzly na obou koncích a nejradši se s ním přetahuje:)))To se zakousne do jedného konce a přítel ho roztočí,takže Arnouš líta ve vzduchu jak na kolotoči:))))To naprosto miluje a my se na něm vždy nasmějem.)Pak třeba o víkendu vyrážíme na kola nebo brusle a to nám musí dělat doprovod,jinak by se urazil a to on teda umí!!!Strašně rád jezdí autem,třeba jen otevřu dveře,že vyndám nákup a Arnošt už sedí v autě:)) > Žádné počasí mu nevadí,v létě se rád sluní a skáče do vody všude tam,kde se dá plavat,až na to,že my moc plavat nemůžem,protože má hroznou tendenci nás zachraňovat a to nám leze ve vode na záda:)) V zimě dovádí ve sněhu,chytá do pusy vločky a když prší,klidně si trajdá venku...Samozřejmě spí s námi v posteli,na zahradě má svoji boudu i s pelíškem,tam odpočíva přes den,když jsme v práci. Stejně jako Rory,nemá rád kočky,koně a vlčáky,to mu asi zůstalo,když byl menší ho kousnul vlčák přes plot do čumáku:((A teďka na zahradu k nám chodí ježek.Arnošt ho vždy objeví,štěká,skáče kolem něj a je naštvanej,že se mu ježek stáhne do klubíčka,takže kolem něj vždy vyhrabe díru:))) No a když se setmí,z Arnošta se stává lovec a velký hlídač,nastřeží uši a štěká na všechno,co se jen pohne....

 

MOC DĚKUJEME NEJEN ZA FOTEČKY Lucce Striešové !!!

Aysha

O Ayshence nám její panička napsala:

Ayshenka je bílá se znaky a je to naše zlatíčko. je taková drobnější, má jen 21 kilo. Je docela lenošná, moc ráda se válí na sluníčku a nebo s námi v posteli Chodíme s ní na cvičák, ale poslouchá jenom, když se jí chce a když zrovna nemá nic moc zajímavého na čuchání. S ostatními pejsky se kamarádí, ale má radši feny než psy, protože když jsou psi moc dotěrní, tak po nich hned vyjede. A když někdo vyjede po ní, tak si to taky nenechá líbit... taky je docela žárlivá, nesnáší, když se mazlím s cizími psy, které nezná. Má ráda vodu, ale nejradši tam, kde dosáhne. Má takovou zvláštní zábavu, že když jsme u řeky, tak z vody vyhrabává kameny a nosí si je na břeh Přítel o ní říká, že je moc hodná, ale rozumu moc nepobrala. S tím já samozřejmě nesouhlasím a myslím si, že je moc chytrá. někdy až vychytralá.

 

MOC DĚKUJEME NEJEN ZA FOTEČKY Andree Stoklasov !!!

Alvaros

 

O Alvaroskovi nám jeho panička napsala:

Alvarosek se narodil 2.11.2006 kousek od Zlína, což jsme k němu z Rožnova pod Radhoštěm měli kousek..Alvik váží 25 kg a je to pořádný ďábel, rád si pořád hraje, něco tahá a miluje běhání na louce a zahradě.. pokaždé když ho vypustíme, tak běhá kolečka a je k nezastavení. Jinak je to miláček a mazlíček, který s námi spí v posteli,i když má v ložnici svou sedačku, takže od té doby co máme doma ¨ bojové plemeno ¨ tak svádíme každodenní boj o místo v posteli a peřinu.. Poslouchá, ale je to bulík bulíkatý...

 

MOC DĚKUJEME NEJEN ZA FOTEČKY Hance Raškové !!!

Andy "BUF"

 

O Bufíkovi nám jeho panička napsala:

Bufík se narodil 2. 11. 2006 jako poslední ze všech bulíčků. Vybrali jsme si ho, protože jsme chtěli klidného psa a Bufík (Andy) nám byl doporučen.Je to hrozný pohodář, kliďas. Je moc rád venku, rád běhá, rád se brouzdá vodou, prostě rád všude vymetá. Má rád všechny psy. Jeho nejlepší kamarád Emil (také bulteriér) psy nesnáší. Má rád jen našeho Bufíka. Jsou spolu již od malička. Jinak Buf je hodně náruživý. Je mu jedno jestli je to holka nebo kluk. Teď se feny hárají a je to s ním k nevydržení. Má 27 kg je nádherný a má krásnou pusinku. V posteli nespí, ale má své dva domečky(spí v prádelním koši).

 

MOC DĚKUJEME NEJEN ZA FOTEČKY Petře Počekajlové !!!

Aura "ÁJA"

O Aurušce, neboli Áje nám její páníček napsal:

Takže Auruška je především nejlepší kamarád jakého mám! V životě sem měl již několik pejsků, ale A'ja je všechny předčila!!! Je to sice tvrdohlavá a svérázná osobnost, ale má velké srdce! Aura s námi sdílí domácnost takže se plně přispůsobila životu jak v bytě tak v domě! Když jsem si četl Váš komentář k výcviku, tak můžu říct, že se sestry nezapřou!!! Bývaly doby, kdy si v zimně musela při výcviku lehat na deku, protože sníh studí!!To jí zůstalo do dnes! Pokud je venku deštivo, tak nepomůže ani pláštěnka! Prostě trošku rozmazlená! Jednou s nejoblíbenějších činností je lenošení u krbu! Čím blíže ohni tím lépe! Moc hezky se stará o mladší dceru! Její trpělivost a klid, který při jejich hrách předvádí, je naprosto úžasný! V prvním roce života jsme si užili trápení s alergickou reakcí, kdy jsme měli kožní problémy! Naštěstí jsme upravili stravovací návyky a je po problému! Nechci to zakřiknout! Dnes už je víc jak rok bez problému!!! Momentálně háráme. Letos v průběhu jara chceme splnit všechny podmínky k uchovnění a pokud vše dopadne, pořídíme štěňátka.

 

MOC DĚKUJEME NEJEN ZA FOTEČKY Ivo Dundálkovi !!!

 

 

PSÍ ŠKOLA - Karlovy Vary, Loket nad Ohří, Sokolov, Cheb

 

 

Amor

Zatím nemáme žádné informace, ale doufáme, že se to brzy změní!!!

M: AKIA od Bělky

O: Siradella's OKEY DOKEY

O Okey Dokey nám jeho panička napsala:

Doky je velice přátelský pes. Miluje všechna zvířata a lidi. Neviděla jsem ho nikdy zavrčet, nebo se zlobit. Je to pořád tajtrdlík. Pořád hopsá a ze všeho se raduje. Myslí, že takový bude i na stará kolena. Rád cvičí, jezdí na tábor agilit. Ale jen tak pro radost.

 

MOC DĚKUJEME Jitce Zezulové !!!

www.wildfamy.cz

Kontakt

Tereza Křížová

unigena.cz@gmail.com

Krušnohorská 1668
431 01 Jirkov


GPS - 50.505703, 13.435764

+420 777 263 622

Vyhledávání

Copyright © Tery+Rory. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode