Štěňátka A-vrh

 S velkou radostí oznamujeme: 

 

13.6.2010 Oslavila naše štěňátka první narozeniny. :-) 

    Gratulace a "kontrola" :-) proběhly bohužel jen po telefonu. Všichni se mají moc dobře a při oslavách dostali spoustu dárečků. I když já si myslím, že ten největší a nejlepší dostali už před nějakou dobou a to MILÉ, HODNÉ a ZODPOVĚDNÉ páníčky. ;-) 

 

1.5. a 15.5. První pokusy o výstavy;-) 
   První byla MVP v Praze kde jsme se opět všichni sešli. Velmi milé setkání nám nezkazilo ani ne úplně úspěšné vystavení AKUŠKY, ŠIVUŠKY a EGA. Ve velké konkurenci všichni dostali VD. Svůj podíl na tom měla přemíra energie štěňátek, i nervozita a nezkušenost páníčků, kterým jsem ale VELMI VDĚČNÁ za to, že DO TO ŠLI. Tímto jim VŠEM chci moc PODĚKOVAT!!!! :-) Doufám, že Vás to neodradí a věřím že příště, už to bude na V!!! 

  Druhá výstava byla SV Kunětická Hora, kde se poprvé v kruhu předvedla Medý. A to doslova. V konkurenci 26 fen předvedla nejlepší opakovaný pokus o odchod z kruhu - protože ona přece nebude čekat, až na ní přijde řada. :-D A po vzoru svých sourozenců si odnesla také VD. Paní rozhodčí neocenila její (na bulíčka až moc elegantní) postavu. Přes to všechno DĚKUJI LUCCE za nadlidský výkon, že Medý udržela. ;-)

Za foto mají mé DÍKY: Wendy+Apu a Aleš+Lucka+Apollo


 

 

 

14.2. Malé setkání v Praze.

07.11. 1.sraz Unigena -Aku se zúčastnila výstavy s výsledkem VN1 - GRATULUJEME !!!!! :-)

12.10. Všechna naše štěňátka už mají novou rodinu.

Přejeme všem hodně štěstí !!! :-)

06.08. podstoupili ti naši loupežníci vyšetření sluchu - BAER test - a výsledky jsou úžasné. Všichni jsou OBOUSTRANNĚ SLYŠÍCÍ ! 

Zítra bude mrňatům osm týdnů, a tak nastává doba loučení. :-(

Více informací o miminkách najdete v sekci A-vrh, nebo klikněte na obrázek.

13.07. dnes jsme slavili MĚSÍČNINY. Modeling je nejneoblíbenější činnost těch našich rošťáků, i přes to jsme se poprvé pokoušeli o "výstavní postoj". A jak to dopadlo, zjistíte v medailoncích štěňátek. :-)

 

12.07. poprvé venku. I když to ráno vypadalo spíše na deštivý den, po obědě jsme vyrazili na výlet. Z počátku vyděšená miminka, se během chviličky změnila na dravé objevitele, kteří se předhánějí, kdo toho víc objeví. Tráva, kamínky, nebo dokonce slimák jsou věci bezesporu strašně zajímavé. :-D

06.07. první bašta z talíře. I když má Rory stále dostatek mlíčka, není bezedná, a tak dostali ty naše ještěrky poprvé granulky. Nemusela jsem je ani přemlouvat, vrhli se do jídla s obrovským nadšením. :-D

30.06. mimča rostou jak z vody, mají otevřená očička a začínají se ukazovat zoubky. Z hrošíků se brzy stanou pirani.:-) 

24.06. prťousci jsou na světě 11 dní. Ještě ani nevidí a už je jich všude plno. :-)

13.06. přišli na svět naše JEDINEČNÉ poklady.

 Tři holčičky a jeden kluk.

 

11.05. jsem Rorynce oholila bříško a vyrazily jsme na ultrazvuk. Rory, i přes svůj strach z veterinářů, stála poměrně klidně. Na monitoru se objevily malé kuličky.

Rory je březí!!!!!

 

12.04. byla Rory kryta Viggem.

 

Jestli příroda dá, štěňátka se narodí druhý týden v červnu

Více informací najdete v sekci A-vrh .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt

Tereza Křížová

unigena.cz@gmail.com

Krušnohorská 1668
431 01 Jirkov


GPS - 50.505703, 13.435764

+420 777 263 622

Vyhledávání

Copyright © Tery+Rory. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode